MEIST.

Nonsenss Disain - Meist - disainimine

NONSENSS on täisteenust pakkuv disainistuudio. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate reklaamlahenduste väljatöötamine ja teostamine.

Ennekõike tunneme koduselt ennast erineva hobitehnika kujundamisel ja personaliseerimisel. Omame üle 10-aastast kogemust motospordi spetsiifiliste kleebiste, rekmlaammaterjalide, riiete jms kujundamisel ja tootmisel.

Meie jaoks on kõige olulisem kliendi rahulolu hoolimata projekti suurusest. Tänu pikale kogemusele ja suurele tootmisvõimekusele suudame pakkuda täpselt selliseid lahendusi, mis vastavad kliendi ootustele ja vajadustele.

Kujundustööd ja Bränding 

Meie eesmärk on tuua välja Teie brändi ainulaadsus ning aidata teil jõuda oma sihtrühmani tänu läbimõeldud kujunduse.

Hea kujundus on oluline, kuna see loob meeldejääva ja professionaalse mulje, suurendab usaldusväärsust ning toob esile teid ka teie konkurentidest. Lisaks hea kujundus aitab edastada sõnumit selgelt ja efektiivselt.

Nonsenss Disain - Meist - disainimine

Korduma kippuvad küsimused.

Kui kaalute investeerida enda auto jätkusuutlikusse, võtke hetk aega ja vaadake läbi vastused mõnele korduma kippuvale küsimusele:

Auto kiletamine on lihtne ja tõhus viis muuta oma auto stiili ja kaitsta autot erinevate kahjustuste eest. Samuti kasutavad seda võimalust ära paljud ettevõtted turunduslikel eesmärkidel. Kuna see on hea moodus, kuidas hoida enda ettevõttet nähtavana läbi efektse disainide.

Üldiselt on autokleebised vastupidavamad kui värv. Kvaliteetne sõiduki kleebis võib kesta kuni 10 aastat. Lisaks on autokleebised paksemad kui värv, mis muudab selle kahjustuste suhtes vastupidavamaks ja hooldamise lihtsamaks.

Kui vinüül paigaldatakse ja eemaldatakse õigesti, ei kahjusta see Teie auto värvi. Autokleebised mõjuvad pigem värvile kaitsekihina.

 Soovitav ei ole seda ise proovida paigaldada, kui ole vastavad oskused selleks olemas. Turvalisem on jätta see töö professionaalidele, et vältida auto originaalvärvi kahjustamist ning mullide ja kortsude tekkimist.

Õnnetusi juhtub ikka ja sellega võivad kaasneda ka kile kahjustused. Õnneks autokleebiste eelisteks on see, et tihti ei pea kogu ümbrist välja vahetama